Nasır Tedavisi

Nasır tedavisi günümüzde modern metotlar ile kısa bir sürede gerçekleşebiliyor. Birçok hastalıkta olduğu gibi nasır vakalarında da kişilerin tedbirsizliğini görüyoruz. Toplumumuzun hiç de yabancı olmadığı nasır daha çok el ve ayaklarda görülür. Nasır neden olur? Sorusuna yanıt olacak nedenleri elbette sizlere aktaracağız. Fakat yazımızı okumadan önce nasır ile ilgili bugüne kadar duyduğunuz her şeyi unutmanızı rica ediyoruz. Çünkü birçoğu kulaktan doğma ve nasır tedavisi için yetersiz olan bilgileri hafızanızdan silmek daha faydalı olacaktır.

  • Yanlış ayakkabı seçimi nasır vakalarının görülmesinde önemli bir etken olarak karşımıza çıkmaktadır.
  • Yanlış seçilen ayakkabı, ayaklarınızı zorlar ve vurur. Bu durumda nasıra davetiye çıkarılmış olur.
  • Nasırların oluşmasında en önemli etkenlerden biri de siğil ve kondilomlara sebep olan “HPV” virüsüdür. Özellikle elde ve ayakta meydana gelen nasırın nedeni HPV virüsüne bağlı olabilmektedir.

Nasır Tedavisinde Bitkisel Formüller Etkili Mi?

Nasır tedavisinin yanı sıra neredeyse bütün vakalarda hastalar önce bitkisel formüller ile sonuç almaya çalışıyor. Nasıl kökü nasıl çıkarılır gibi aramalar yaparak internette karşısına çıkan karışım ve formülleri uygulamaya çalışan hastalarımız çareyi yine modern tıbbın sunmuş olduğu metotlarda buluyor. Nasır tedavisi bitkisel metotlar ile gerçekleşmez. Peki, toplumumuzda bitkisel formüllere olan inancın temeli neye dayanıyor? İşte cevabı…

  • Bitkisel metotlar vatandaşlar arasında daha ekonomik olduğu algısı yaratıyor. Fakat denenen ve sonucunda başarısızlığın olduğu bu metotlar ekonomik zarardan başka bir şey değildir.
  • Ameliyat kavramı insanları tedavi sürecine girmekten uzaklaştırıyor. Çareyi başarı göstermeyen ve ameliyatsız varis tedavisi vaadi sunan metotlarda arıyor.

Eski usul ameliyatların aksine kliniğimizde kısa süreli ve sancısız bir tedavi görmenizi sağlayan modern metotlar uzman hekimlerimiz tarafından başarı ile uygulanmaktadır. Bu nedenle nasır ilaçları ya da geleneksel yollar ile vakit kaybetmek yerine kliniğimizde tedavi olabilirsiniz.

Ameliyatsız Nasır Tedavisi

Nasır ülkemizde hemen herkeste görülebilen bir vakadır. Yukarıda nedenlerini sıralamış olduğumuz varisten kurtulmanız elbette mümkün. Fakat doğru teknik ve uygulamalar ile… Örneğin satışı devam eden varis bandı salisilik asit içerdiğinden tahriş edici özelliğe sahiptir. Reçetesiz satılan ve insanların rağbet gösterdiği nasır ilaçları sorunun farklı bir boyuta dönüşmesine neden olur. Tüm bu geleneksel metotların aksine sizleri ameliyat külfetinden kurtaran tekniğimizden bahsetmek istiyoruz: Radyo Frekans Yöntemi… Nasır ve birçok hastalığın tedavisinde kullandığımız ve son yıllarda modern tıbbın en büyük icadı olarak gösterilen radyo frekans ile nasır tedavisi hakkında bilgi vermek gerekirse;

  • Radyo frekansı lazer metodu ile karıştıran kişilerin sayısı azımsanmayacak kadar fazladır.
  • Radyo frekans yönteminde cihazdan gönderilen radyo dalgaları etkindir. Anestezi kullanılmaz ve eski usul ameliyatlarda kullanılan neşter ve kesici aletlere gerek duyulmaz.
  • Radyo frekans ile nasır tedavisinde radyo dalgaları nasırlı alana gönderilir. Bölgeye bir ısı uygulanmış olur ve bölgedeki nasırların bir kısmı buharlaşarak yok olur geri kalan kısmı ise kurur.
  • Hasta çok kısa bir süre nasırlı bölgenin yer ile temasını keser. Ancak bir sonraki süreçte bütün gündelik faaliyetlerini yerine getirebilirler.

Sizleri dikiş izi kalması endişesinden kurtardığı gibi belirli bir süre pansumana gitme ritüelinden kurtaran radyo frekans yöntemi ile yüzlerce hasta eski sağlıklı günlerine geri döndü. Onlardan biri de siz olmak istiyorsanız vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nasır Tedavi Ücretleri Ne Kadardır?

“Önce İnsan Sağlığı” şiarı ile sizlere hizmet sunmaya devam eden tavsiye ettiğimiz klinikler bütçenize dost bir ücretlendirme politikası uygulanmaktadır. SGK ve BAĞ-KUR emekli sandığı için %50’lik indirim imkanı ile vatandaşlarımız modern yöntemlerden uygun fiyatlar ile yararlanabiliyor. Nasır tedavi ücretleri ile ilgili net bir rakam almak için bizlere mail adresi ve telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Siz Sorun, Doktorumuz Yanıtlasın!

Ücretsiz muayene ile öncelikle tüm tetkikleri gerçekleştiren hekimlerimiz tedavi süreci ile ilgili aklınıza takılan tüm sorulara yanıt buluyor. Sitemizde yer alan “Canlı Destek Hattı”, mail ve telefonlarımız günün 24 saati hizmetinizdedir.