Nasır Neden Olur?

Nasır neden olur? Nasır vakası cinsiyet ya da yaş fark etmeden bütün insanlarda meydana gelebilen bir vakadır. Ayaklarda görülen nasır tedavisi elbette mümkün bir hastalıktır. Hastalarımızın merak ettiği tedavi yönteminden önce nasır neden olur sorusuna yanıt vermek istiyoruz. Ayak nasırları üzerinden konuya değinecek olursak vücudun göstermiş olduğu bir tepki olarak özetleyebiliriz. Nasırlar genellikle yanlış ayakkabı seçimi ve yürüyüş bozukluğundan meydana gelir. Ayakkabıya sürtünen ayağınızın belirli bölgesinde sertleşmenin yaşanması vücudunuzun vermiş olduğu bir reaksiyondur. Vücut oluşan basınca karşı kendini korumakta ve bölge sertleşmektedir. Bu iki unsura dikkat ettiğiniz halde nasır vakası ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu durumda nasır bandı ya da geleneksel metotlar ile vakit kaybedip acı çekmek yerine tıbbi müdahaleye başvurmalısınız. Nasır tedavisi doğal yöntem vaadlerine kulağınızı tıkamalı ve sağlık sektöründe 23 yıllık deneyimi ile bir telefon uzağınızda olan kliniğimize müracaat edebilirsiniz.

Radyo Frekans İle Nasır Tedavisi

Nasır tedavisinde son yıllarda popüler hale gelen ve en etkili yöntemler arasında gösterilen radyo frekans tekniğini kullanmaktayız. Nasır nasıl tedavi edilir sorusunu aklından geçiren hastalarımızın içini rahatlatacak olan aşamaları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Radyo frekans tekniği ile nasır kökü de dahil olmak üzere temizlenir. Uygulama esnasında lokal anesteziye başvurulur.
  • Radyo frekans cihazından gönderilen radyo dalgaları nasır ve kökünün tahrip olmasını sağlar.
  • Bölgede pansuman yapıldıktan sonra hasta çok kısa bir süre ayağının üstüne basmaz. Sonrasında yürüyerek evine dönebilir.

Radyo frekans ile nasır tedavisi uygulanabilecek en modern yöntemdir. Eski usul ameliyatların aksine hastanın gündelik yaşamında hiçbir olumsuz etki oluşturmayan tekniğimiz ile yüzlerce hasta rahat bir nefes aldı.

Nasır Tedavi Ücretleri

Nasır tedavisi ücretleri kliniğimizde adil bir ücretlendirme politikası ile oluşturulmaktadır. Sosyal güvencesi olan hastalara %50 indirim imkanı sunan kliniğimizde ücretsiz muayene olma ayrıcalığından faydalanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken iletişim numaralarımızdan aramak ve ekip arkadaşlarımızdan destek almaktır.

İstanbul Bakırköy Medicine Art

Tel: 0212 573 50 75
Tel2: 0212 573 45 44
GSM & WhatsApp:0533 031 22 99

Tavsiye Ettiğimiz Merkezler ve Doktorlar

Nişantaşı (Şişli)

Op.Dr. Mehmet Ünal
Op.Dr. Özgür Çiftçi
Adres: Halaskargazi Mahallesi, Rumeli Caddesi No:71/7 Şişli/İstanbul
Tel: 0212 265 99 99
Tel2: 0212 232 99 24
GSM & WhatsApp: 0530 478 91 52

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir