Nasır Nasıl Tedavi Edilir?

Nasır nasıl tedavi edilir? sorusunu yanıtlamadan önce nasırın ne olduğunu anlatmak bu hastalığı yakından tanımanızda faydalı olacaktır. Nasırlar genellikle ayaklarda meydana gelse de vücudun farklı yerlerinde de yayılım gösterebilirler. Genellikle baskı ve sürtünme sonucunda oluşan ölü deri tabakaları nasır olarak adlandırılmaktadır. Vücudun basıncın arttığı bölgede savunmaya geçmesi ile derinin kalınlaşması nasırın oluşma şeklidir. Genetik faktörlerin yanı sıra; yanlış ve kalitesiz ayakkabı seçimi, aşırı kilo, farklı bir yürüyüş şekli nasıra davetiye çıkarır. Nasır tedavisi doğal yöntemler ile zaman harcanmaması gereken insanların yaşam kalitesinin düşmesine neden olan bir hastalıktır. Nasır tedavisi için çağdaş tıbba uygun metotlar kullanan klinik ve hastanelerden destek almanız yaşadığınız bu sancılı sürecin bir an evvel bitmesinde etkili olacaktır. Zira nasır kökü ancak tıbbı bir müdahale ile yok edilebilir.

Nasır Tedavi Yöntemleri

Nasır tedavisi denilince aklınıza neşter, ameliyat, narkoz ya da hastanede yatış gibi ürkütücü terimler geliyor ise en doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Tüm tedavilerde olduğu gibi nasır tedavisinde de modern tekniklere başvuran kliniğimizde son yılların en popüler tekniği olan radyo frekans kullanılmaktadır. Radyo frekans tekniği ile nasır kökü tamamen çıkartılarak yeniden oluşumu engellenir. Ameliyatsız nasır tedavisi olarak da adlandıracağımız radyo frekans tekniğinde narkoza ihtiyaç duymayız. İşlem yapılan bölgede lokal anestezi uygulanır ve hasta operasyondan sonra gündelik yaşamına geri dönebilir. İş gücü kaybına ve ameliyatın neden olduğu komplikasyonlara tedbir olan radyo frekans ile nasır tedavisi MedicalArt bünyesinde 30 yıllık deneyime sahip olan doktorlarımız tarafından yapılmaktadır.

Nasır Tedavi Ücretleri

Nasır tedavi ücretleri hesaplamalarında SGK’lı hastalarımıza sunduğumuz %50’lik bir indirim avantajı bulunmaktadır. 2007 yılından bu yana sosyal güvencesi bulunan hastalarımız tüm tedavilerde yarı yarıya indirim hakkına sahip olurken muayenelerden tamamen ücretsiz yararlanmaktadır. Nasır tedavi ücretleri ve nasır tedavisi ile ilgili aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulmak için bizleri iletişim numaralarımızdan 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir