Nasır Bitkisel Tedavi

Nasır bitkisel tedavi yöntemleri olarak sizlere sunulan krem ya da ilaçların hiçbir olumlu yönünü görmediğiniz halde hala modern tıbbın sunduğu tedavi yöntemlerine başvurmadıysanız sizleri şöyle alalım… Genellikle ayaklarda meydana gelen bu sorundan kurtulmak için ekonomik ve ameliyatsız bir tedavi yöntemi olarak sunulan bitkisel karışımlar fayda sağlamamakla beraber hastalığın seyrinin ilerlemesine neden olur. Zira ameliyatsız nasır tedavisi artık bitkisel karışımlardan ibaret değil. Modern tıbbın vazgeçilmez tekniklerinden biri olan radyofrekans ile nasırlarınızdan küçük bir işlem ile kurtulmanız mümkün. Eski usul ameliyatlardan biri olmadığı için hastanede yatmanızı gerektirmeyen ve günlük rutinini bozmayan bu tekniğin detaylarına yazımızın devamında yer vereceğiz. Sağlık sektöründe 30 yıldan bu yana hizmet veren bir kurum olarak sizlere tavsiyemiz nasır bitkisel tedavi yöntemleri adı altında satılan ürünlere itibar etmemeniz ve işin ehli doktorlardan destek almanızdır. Bu bağlamda kliniğimiz günün 24 saati sizlerin hizmetindedir.

Radyo Frekans İle Nasır Tedavisi

Radyo frekans uzun bir geçmişe sahip olmasına rağmen son yıllarda adından sıkça söz ettirmeye başladı. Estetik operasyonların yanı sıra cerrahi müdahalelerde başvurduğumuz radyo frekans tekniği nasır tedavisinde de başarılı sonuçlar elde etmemizi sağlıyor. Radyofrekans ile nasır tedavisi aşamalarını sıralayarak operasyon hakkında net bir bilgi edinmiş olacaksınız. İşte radyo frekans tekniğinin nasırlar üzerinde inanılmaz etkisi…

  • Radyo frekans cihazında etkin olan radyo dalgaları nasırlı bölgeye gönderilir.
  • Nasırlı alan üzerinde yoğunlaşan ve bu bölgenin tahrip olmasını sağlayan radyo dalgaları nasırı köküne kadar yok eder.
  • Nasırlı alanı temizlemekle beraber kanamayı da durdurma özelliği olan radyo frekans tekniğinde lokal anestezi yeterli olmaktadır.
  • İşlem sonrasında hastanın kısa bir süre dinlenmesinin ardından evine dönmesinde hiçbir sakınca yoktur.

Radyofrekans tekniği steril bir klinik ortamı ve işini özveri ve profesyonellikle yapan hekimler tarafından uygulanmalıdır. Önce İnsan Sağlığı şiarı ve yılların birikimi ile hizmet veren kliniğimiz bir telefon kadar yakınınızdadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir